اولین و مهم‌ترین پیش‌نیاز اقدام برای دریافت ویزای مهارت استرالیا ، کسب حداقل ۶۵ امتیاز از امتیازات موجود است. این امتیاز بر اساس سن، میزان تسلط به زبان انگلیسی، میزان سابقه کار، میزان تحصیلات و مواردی دیگر به هر متقاضی داده می‌شود. بنابراین بسیار مهم است که قبل از هرگونه اقدام برای پرداخت وجه به موسسات مهاجرتی و یا وکلا، از امتیاز خود آگاه شوید.

شما می‌توانید به راحتی و تنها با پاسخ دادن به سوالات زیر، از امتیاز خود مطلع شوید. و یا اگر ترجیح می‌دهید ما این کار را برایتان انجام دهیم، به صفحه ارزیابی رایگان مهاجرت کاری به استرالیا بروید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تلفنی رایگان، با ما تماس بگیرید.

به همین راحتی

امتیاز لازم برای ویزای مهارت استرالیا را کسب می‌کنید؟

اگر شرایط شما به عنوان متقاضی اصلی دریافت ویزای مهارت استرالیا فراهم است، و حداقل امتیاز ۶۵ را کسب کردید، همین امروز با ما تماس بگیرید. ما در سراسر مسیر با شما همراه خواهیم بود و تلاش خواهیم کرد روند دریافت ویزای شما را تا حد ممکن سرعت ببخشیم.

امتیاز لازم برای ویزای مهارت استرالیا را به دست نیاوردید؟

اصلا جای نگرانی نیست، همواره راه‌هایی برای ارتقای امتیاز شما وجود دارد. علاوه بر این، روش‌های مهاجرتی دیگر، چون مهاجرت تحصیلی یا مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری هم می‌توانند برای شما راهگشا باشند.

امتیاز شما تا اینجا:

برای ویزای مهارتی استرالیا باید حداقل ۶۵ امتیاز کسب کنید